Shopify Türkiye

Mağazanızda satışları artıracak, rakiplerinize göre öne çıkmanızı sağlayacak temalar ve eklentiler hakkında bilginiz var mı?  Shopify Türkiye tema ve eklenti desteği hizmetlerimizle size özel çözümler sunmaya hazırız.

Türkiye Shopify ile yeni yeni tanışırken, bu tanışıklığın ilk halkalarından biri olmaya ne dersiniz? Hem de, her adımınızda yanınızda olacak partnerliğimiz sayesinde asla yolunuzu kaybetmeyeceksiniz. Neler yapıyoruz?

 • Ürününüzü en iyi yansıtacak temayı sitenize kurmanıza yardım ediyoruz.

 • Doğru eklentilerin kurulumunu yaparak kullanıcı deneyimini artırıyoruz.

 • Tema ve eklentilerin site hızını düşürmediğinden emin olarak, e-ticaret sitenizi en optimal şekilde teslim ediyoruz.

Giderek büyüyen e-ticaret dünyasında, seçim konusunda çok sayıda kişi kararsız kalmaktadır. Bu hususta kullanım kolaylığı, esneklik, güvenlik ve SEO uyumluluğu açsından Shopify 'nin çok sayıda avantaja bir arada sahip olduğunu söylemek mümkün. Teknik bilgiye sahip olmayan bir kişi dahi, shopify web sitesini kolay bir şekilde yönetebilir.
 
Farklı ödeme yöntemlerini desteklediği için, müşterilerinizden kolay bir şekilde ödeme tahsil etmenize de imkan tanır. Hızlı mağaza kurulumu, ürün yönetimi, hoş görünüm, düzenleme konusunda kolaylıklar ve dahası. Bunların tamamı sizleri bekliyor olacaktır. 
 
Özellikle arama motorlarında iyi yerlere gelmek isteyen kişiler için de Shopify son derece iyi bir seçenek. Çünkü SEO konusunda yeterli alt yapıya sahip bir platform. Bu ne demek? Ürün ve kategori açıklamalarınızı girerek, ilgili sayfalarınızı arama motorlarına iyi bir şekilde tanıtabilirsiniz. Böylelikle müşteri potansiyeline sahip kişilerin web sitenizi kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz.
 
Shopify uzmanı olarak, sizlere kurulum konusunda teknik destek sağlamaya hazırız. İletişime geçmekten, sorularınızı sormaktan çekinmeyiniz.

Shopify Uzmanı

E-ticaret sitenizi Shopify ile oluşturmaya karar verdiniz ve size uygun temayı seçerek mağazanızı hazırladık. Sıra mağazayı yayınlamakta. Shopify Türkiye olarak, Shopify kurulum ve yayınlama işleminin tamamını üstleniyoruz.

Size ise; elinizi bile kıpırdatmadan en verimli e-ticaret altyapılarından Shopifyle güçlendirilmiş sanal mağazanızın tadını çıkarmaya başlamak kalıyor.

Shopify Uzmanı Olarak Neler yapıyoruz?

Sizlere shopify uzmanı olarak çok sayıda hizmeti bir arada sunmaya hazırız. Peki neler yapıyoruz? 
 • Temanızı ve görsellerinizi hazırlıyoruz.
 • Yasal sayfalarınız konusunda destek oluyoruz.
 • Ödeme almaya başlamanızı sağlıyoruz.
 • İlk ürün ve kategorilerinizi giriyoruz.
 • Shopify kullanımı hakkında size destek oluyoruz.

Hızlıyız: Arayüz tasarımınız hazır mı? Yoksa tasarım konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Durumu tespit edip en hızlı şekilde işe koyuluyoruz.

Dinliyoruz: Ne istediğinizi, hayallerinizi ve sizi anlamadan adım atamayız. İş öncesi, sırası ve sonrasında sürekli temas halinde kalıyoruz.

Yüksek F/P: Rakiplerimizden çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli hizmet sunabilmemizi sağlayan bir ağa sahibiz, herkes kazançlı çıkıyor.

Tecrübe: Türkiye'de Shopify partnerliği yapan sayılı kurumlardan biri olarak bugüne kadar 100'ün üzerinde Shopify projesi tamamladık.

Shopify Türkiye Entegrasyon Hizmetleri

Satış yaptıktan sonraki para akışını kolayca sağlayabilmek için iyzico ve kargo altyapılarını optimize ediyoruz. Shopify Türkiye entegrasyon hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Ne yapıyoruz?

 • Satış yapacağınız ülkeye uygun ödeme altyapısını kuruyoruz.

 • Kargo, abonelik vb. ihtiyaçlarınıza entegrasyon çözümleri sağlıyoruz.

 • Pazaryerleri arasındaki stok ve ürün kontrolünüzü otomasyona bağlıyoruz.

 • Dropshipping yapmanın ne kadar kolay ve otomatik bir süreç olabileceğini sizlere gösteriyoruz

 

Dropshipping için yazılmış en kaliteli sistemlerden biri olan Shopify ile tanışın! Oberlo ile alın, Aliexpress'te satın ve çok hızlı bir şekilde depo maliyeti olmadan para kazanın. Üstelik otomasyonlar aracılığıyla, sistemin başında oturuyor olmanız bile gerekmez.

AliExpress

Pazarın en büyüğü Aliexpress'i satışlarınızda kullanarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Oberlo

Shopify & Oberlo ortaklığı ile Dropshipping yapmak hiç olmadığı kadar kolay.

Shopify, kullanıcılara 3-4 farklı ücretlendirme imkanı sağlayan dünyaca ünlü bir e-ticaret altyapısıdır. En düşük paketi aylık $29 tutarında olan sistem, kullanıcılara hiçbir şekilde güvenlik/sunucu/hosting maliyeti yansıtmıyor. E-ticarete odaklanmış içerik yönetim sistemi ve gelişmiş bir ürün takip imkanı sunan Shopify’ın ücretsiz alternatifleri olsa da, aynı kalitede ve sürdürülebilirlikte bir platform yaratmak için ücretsiz olarak çıkacağınız yolculuk, daha sonradan çok daha fazlasına mal olabiliyor. Özellikle Shopify ile Dropshipping yapmak, yurtdışı kanallarını tek bir platformdan stok takibine almak gibi istekleriniz varsa, Shopify sektörel lider olarak karşınıza çıkıyor.

İpucu: Shopify’ı 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca mağazanız yayınlanana kadar para ödemek zorunda değilsiniz. Bir alan adı alıp sitenizi yayına aldıktan sonra ödemeye başlayacaksınız..

2024 yılına ait güncel Shopify ücretleri ve fiyatlandırma politikası için ilgili yazımızı okumak için tıklayın.

Shopify e-ticaret dünyasının en güvenilir platformu olmakla birlikte bu konuda rakibi de yoktur. Kullanıcılar, bu zamana kadar bir güvenlik açığı fiyaskosuyla karşılaşmadı.

Sürekli olarak kendini geliştiren Shopify, sanal mağazanızın akışında herhangi bir aksaklık yaşanmayacağını garanti eder. Yeterli altyapısıyla her türlü soruna çözüm sunar.

Shopify, operasyonel bir sisteme sahip olup tüm işlemlerinizin kolaylıkla, tek elden yürütülmesini sağlar. İzniniz dahilinde olanlar dışında hiçbir işlem için bilgileriniz başkalarına aktarılmaz.

Shopify’ın ücret ödeme konusunda sunduğu tüm ödeme yöntemleri dünya çapında güvenirliği kabul görmüş seçeneklerdir. Ödeme süreci pürüzsüz olarak işler.

E-ticaret mağazanızın güvenliği için tek yapmanız gereken şey Shopify Admin şifrenizi korumak ve şifreyi kimseyle paylaşmamaktır.

Shopify’dan 2 şekilde ödeme alabilirsiniz:

 • Entegre Ödeme Sistemleri: Kredi kartı ile yapılan alışverişleri kapsar. Bu yöntemde alacağınız ödemeler otomatik olarak hesabınıza işlenir. İyzico ile öde, PayU Sanal POS ve Garanti Sanal POS Shopify ile entegre etme yoluyla ödeme alabileceğiniz en güvenilir servis sağlayıcılarındandır.
 • Manuel Ödeme Yöntemleri: Kredi kartıyla ödeme yapmaya güven duymayan müşterileriniz için manuel ödeme seçeneklerini sunabilirsiniz. Kapıda ödeme, banka transferi ve para havalesi yöntemleri bu seçenekler arasındadır. Hem Shopify’ın mevcut olarak önerdiği bir manuel ödeme yöntemini hem de özelleştirilmiş bir manuel ödeme yöntemini benimseyebilirsiniz.

İki yöntem de dünyada güvenirliği kabul görmüş yöntemler olmakla birlikte, ikisinden birini seçme zorunluluğu yoktur. Dilerseniz iki ödeme yöntemini de etkinleştirebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz zaman aralığında ödeme almanızı sağlamak da avantajlar arasındadır.

Shopify, güçlü altyapısıyla ödemeler konusunda bir aksaklık yaşanmayacağını garanti eder ve gerekli tüm işlemleri mağazanızdan yürütebilirsiniz.

Hangi Shopify planını kullanmalıyım?

Shopify’a adım atarken öncelikli yapmamız gereken mevcut planlardan işletmenize uygun olanı seçmektir. Bu planlar temelde şu şekildedir:

 • Basic Shopify (Basit): E-ticaret dünyasına yeni adım atanlar için birebir olan ekonomik bir giriş paketidir.
 • Shopify (Standart): Profesyonel raporlar ile büyümekte olan işletmeler için uygun bir pakettir.
 • Advanced Shopify (Gelişmiş): Düşük komisyon oranı, detaylı rapor oluşturma, kargo gönderimi ücreti gibi konularla yeni avantajlar sağlayan bu plan büyük işletmeler için tercih edilebilir.

Bu 3 plana ek olarak sınırlılıkları bulunan, alan adı desteği içermeyen Shopify Lite ve büyük çaplı işletmeler için geliştirilmiş Shopify Plus opsiyonları da bulunmaktadır.

Amacınıza en doğru şekilde hizmet etmek için hazırlanmış bu planlar, her düzeyden işletme ve ihtiyaca uygun olmakla birlikte seçimin öznelliği mevcuttur. Seçim konusunda kararsızlık yaşadığınız bir durumdaysanız uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Rekabetin sürekli olarak artığı, kalitenin artık zorunluluk haline geldiği e-ticaret dünyasında kazanç sağlamak için doğru adımlarla ilerlemek önemli bir hâl aldı.

Shopify’ın e-ticaret için şart olduğunu söylemek tam olarak doğru olmayacaktır. E-ticaret için Shopify harici seçenekler de mevcut ama öncesinde bahsettiğimiz gibi kaliteli ve kazanç kapınız haline gelecek bir işletme için Shopify en mantıklı seçim olacaktır.

Shopify; her işletme türüne hitap eden özenle hazırlanmış planları, entegrasyonları, hız optimizasyonları, tema ve eklentileri gibi birçok avantajı ile kullanıcılarının ihtiyacı olacak tüm hizmetleri bünyesinde sunar.

İşletmenizi kurmakla kalmayıp e-ticaret piyasasının nabzına uygun şekilde ilerlemelisiniz. Bu ilerleyişin zorlu, karmaşık bir şekilde değil de en basit ve en doğru şekilde gerçekleşmesini Shopify ile sağlayabilirsiniz.

E-ticaret için eksiksiz bir platform olan Shopify’ın, yerini tam olarak doldurmayacak olsa da alternatifleri bulunmaktadır.

Woocommerce, açık kaynaklı bir e-ticaret platformu olup temelinde WordPress eklentisidir. Bu eklenti, WordPress sitenizi online bir mağazaya dönüştürmenize olanak sağlar. Woocommerce, Shopify’ın ücretsiz alternatifleri arasında çoğunlukla en iyi açık kaynak seçeneği olarak kabul görür.

Magento hem ücretsiz hem ücretli hizmet sunan açık kaynaklı bir platformdur. Ücretsiz seçeneği ile e-ticaret sitesi oluşturmak isterseniz size maliyete sebep olacak tek konu hosting ve domain edinmek olacaktır. Shopify kadar büyük bir pazara sahip olmamakla birlikte diğer rakipleri ile yarış içindedir.

İkisi haricinde ücretsiz olmasa da çok küçük ücretlendirmelere sahip iki platform daha vardır: Wix ve Zyro.  Wix’ten piyasada adını fazlasıyla duyurmaya başlamış bir platform olmasıyla; Zyro’dan ise en ucuz e-ticaret sitesi oluşturucu olmasıyla bahsedebiliriz.

Evet, bu konu hakkındaki detaylı yazımızı okumak için tıklayabilir, Shopify ile Dropshipping yaparak stoksuz satış kolaylığıyla tanışabilirsiniz.

Shopify’ın en büyük avantajlarından biri yazılım bilgisi gerektirmiyor olmasıdır. Shopify, hem kaliteli hizmet sunan hem de yazılım bilgisi gerektirmeyen sayılı e-ticaret platformlarının başında gelir.

Bulut tabanlı olarak çalışan bir sisteme sahiptir. Böylelikle teknik bilgiler ile uğraşmadan mağazanızın bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Hosting ve sunucu kurulumu gibi ihtiyaçlara kafa yormanıza, zaman harcamanıza gerek olmaz.

Shopify, yaygın kullanıcı ağına sahip olduğu için bünyesinde birçok özel yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir. Yazılım bilgisine gerek duymayacağınız, globalin nabzını kaçıracağınız anlamına gelmemekte. Aksine en güncel gelişmeleri ve yenilikleri yakalayabileceksiniz.

Yazılım bilgisine ihtiyaç duyulan tüm durumlar Shopify paketinin içinde çözülmüş haliyle bulunur. Aylık üyelik sistemi ve ücretsiz deneme sürümü ile hemen e-ticaret dünyasına atılabilirsiniz.

Shopify oldukça basit bir kullanıma sahip olup yeni kullanıcıların dahi zorluk yaşamaması için oldukça anlaşılır bir sisteme sahiptir.

Shopify’ın indirilmesine gerek yoktur. shopify.com üzerinden hesabınıza giriş yaparak mağazanızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Mağazanıza yönelik bazı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz uygulamalara ise Shopify App Store üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İndirilmesine gerek olmadığı gibi kurulum/sunucu da gerektirmez. Shopify’ın kurulumu hesabınızı oluşturmak, size uygun aylık planı seçmek, mağazanız için gerekli özelleştirmeleri sağlamak, Shopify ayarlarını düzenlemekten fazlası değildir. Her bir basamak mağazanızın kalitesi için çok önemli olmakla birlikte gereksiz, zaman kaybı olan işlemlere maruz kalmamanız sistemin öncelikleri arasındadır. Tabii ki tüm bunlardan önce ücretsiz deneme süresi de işin cazibesi durumunda.

Shopify Türkiye Desteği Nasıl Alınır?

Sizler de Shopify Türkiye konusunda destek alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Shopify Kurulum

Shopify Türkiye olarak, shopify kurulum konusunda özel olarak hizmetinizdeyiz. İnternet üzerinden daha çok ürün satışı yapabilmeniz adına gerekli tema kurulumu ve ilgili desteklere kuruluşumuz aracılığıyla ulaşmanız mümkün. Dünyanın önde gelen e-ticaret sistemleri arasında yer alan Shopify sayesinde sizler de başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Günümüzde e-ticaret denildiğinde akla ilk gelen sistemlerden bir tanesi olan Shopify için, kurulum konusunda dilediğiniz her zaman sizlere destek sunmaya hazırız.

Shopify ile Türkiye de Satış Yapmak

Shopify ile Türkiye’de satış yaparak kendinize bu konuda ana veya ek gelir oluşturmanız mümkün. İyi bir site optimizasyonu, doğru ürün yerleşimi, müşteri kitlenize hitap edecek açıklamalar işlerinizi kolaylaştıracaktır. Shopify site kurulumu ardından web sitenizi geniş kitlelere duyurmanın önemi elbette büyük. Bu hususta, SEO, sosyal medya reklamları, Google reklam gibi dijital materyalleri es geçemeyiz. Sizler de shopify Türkiye ödeme alma, satış yapma, kurulum ve teknik destek konusunda iletişime geçebilir, uzmanımızla görüşebilirsiniz.