Shopify ile E-ticaret Sitesi Kurulumu ve Kazanç Devrimi

Globalleşmeyle birlikte dünya ekonomisinin bel kemiğini oluşturan ticaret de sanal dünyaya kaydı ve e-ticaret adıyla daha güçlü bir şekilde hayatlarımızda yer edinmeye başladı. Böylece ortaya; Shopify ile E-ticaret Sitesi Kurulumu ve Kazanç Devrimi isimli kavram çıktı

Bir ürün veya hizmet almak isteyen kişilerin zaman kaybetmek istememesi ve daha az uğraş gösterme isteğiyle e-ticaret sektörü hızla yaygınlaşıp popülerleşmiştir. E-ticaret yapan firmaların, yapmayanlara oranla büyük bir alım-satım gücü olduğu görülmektedir.

Dünyada en çok kullanılan e-ticaret platformu olan Shopify, e-ticarete başlamayı düşünenler için en hızlı ve sorunsuz sistemdir. Her sektör için değişik alternatifler ve özelleştirilme kolaylığı sunar.

Sadece yeni başlayacaklar için değil, mevcut e-ticaret yapan işletmeler için de en basit ve hızlı satış taktiği de Shopify’a geçmektir. Halihazırda diğer sistemlerde yüklü olan ürünlerinizi, tüm özellikleri ve resimleri ile kolaylıkla taşıyabilmenizi sağlar.

Shopify sayesinde sadece tek bir e-ticaret pazarına bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Birçok e-ticaret sitesinde eşzamanlı olarak satışlarınızı sürdürebilirsiniz. Birçok kanalda bulunmanız, daha çok müşteriye ulaşmak ve bunun kaçınılmaz bir sonucu olarak da daha çok satış yapmak demektir.

Shopify binlerce ek uygulaması, doğal sosyal medya ve pazaryerleri entegrasyonları ile işin her bir basamağında dayanağınız olacak operasyonel bir platformdur. Bu özellikleriyle satış garantisi sunma konusunda rakipsizdir.

Shopify her işletmenin kendisine uygun olanı seçebilmesi için Shopify planları sunar. İşletmenizin, büyüklüğüne, amaçlarına, hedeflerine uygun olarak seçeceğimiz bu planların ücretleri farklı olmakla birlikte, zaman içerisinde plan değişikliği yapılabilir.

Shopify size yıllık sözleşmeler ve ödemeler yapma zorunluluğunda bulunmaz. Dilediğiniz ayda üyeliği sonlandırabilir ve birçok sitede yaşanan ödemeyi durduramama sorunuyla karşılaşmazsınız.

Raporlama ve alışveriş sepeti takibiyle, müşterileri analiz etmenizi ve bundan yola çıkarak promosyon sunma, alım hatırlatması yapma gibi özellikleri sayesinde satış arttırma konusunda diğer altyapıların sağlayamayacağı büyük avantajları size sunar.

Birçok ödeme yöntemini aynı anda desteklemesiyle, her türden kullanıcıyı işletmenize çekmeyi mümkün kılar. Türkiye’de de birçok ödeme yöntemini destekleyen Shopify, kapıda ödeme ve banka havalesi gibi seçenekleri bünyesinde bulundurur.

Shopify ile e-ticaret sitesi kurulumunda en önemli konu sitenin profesyonel bir şekilde kurulmuş olmasıdır. Profesyonellik, özellikle ticaret hayatında en bulunması gereken iş yapma niteliğidir.

Uzmanı olmayan bir kişi tarafından kurulmuş olan site direkt farkedilecek ve maalesef ki müşterilere güven vermemesiyle satış yapmakta sıkıntı yaşanmasına sebebiyet verecektir.

Nodus Works olarak Shopify uzmanlarımızla sitenizin kurulumunu en profesyonel ve satışa uygun şekilde yaparız. İyi bir site, iyi bir kazanç demektir. Sizlere bu kazancı sağlamak için sitenizi titizlikle ilmek ilmek işleyeceğiz.

Shopify ile E-ticaret Sitesi Kurulumu ve Kazanç Devrimi; sadece yeniler için değil, mevcut e-ticaret insanları için ilgi uyandırmakta. Shopify ile e-ticaret sitesi kurulumu ile işletmenizde yeni bir çağ başlatmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.